Lucka.Franta.Stella-107.jpg

Každý jsme jedinečná osobnost, a proto ke každému klientovi přistupuji individuálně. Můžeme vyrazit na procházku do lesa, na hory či do města nebo můžeme fotit u vás doma.

Jak focení se mnou vypadá? Nakoukněte do blogu.

focení miminek.

Miminka jsou velmi citlivá, někdy se chtějí nosit celý den, někdy prospí hodiny, někdy pláčou. Vůbec nevadí, patří to k životu. Při focení nikam nespěchám, vše má svůj čas. Miminka fotím v přirozeném prostředí, tedy u vás doma. Focení probíhá co nejvíce uvolněně a snažím se pro vás zachytit krásné momenty. 

rodinné focení.

Děti jsou úžasné a naprosto přirozené, spontánní a dokonalé, ať dělají, co dělají. Děti v nás dokáží vyvolat ten nejsilnější cit lásky, jsou sami sebou za každých okolností, a to na fotce vypadá vždy skvěle. Jsou roztomilé, když se smějí, spí nebo trucují. Zkuste zapomenout, že vás někdo fotí a užívejte si jeden druhého, blbněte spolu a nechte děti dovádět.

těhotenské focení.

Očekávání nového přírůstku do rodiny je, samozřejmě, spojeno s růstem bříška budoucí maminky. Nejčastěji se fotí v cca 8 měsíci. V tomto období je bříško nastávající maminky již dostatečně velké, ale ještě stále výborně fotogenické. Jako většina, i těhotenské focení probíhá venku, případně se můžeme domluvit na fotky ve vašem domácím prostředí.

rodinné. těhotenské. novorozenecké. 

mini.

 

45 min focení

15 fotografií  

fotografie obdržíte elektronicky v online galerii

konzultace před focením

služba má hodnotu

2.490.-

klasik.

1 hodina focení

25 fotografií  

fotografie obdržíte elektronicky v online galerii 

konzultace před focením

služba má hodnotu

3.490.-

komplet.

cca 1,5 hodiny focení

35 fotografií  

fotografie obdržíte elektronicky v online galerii 

konzultace před focením

služba má hodnotu

4.490.-

Klienti si fotografie vybírají sami. Každá další fotografie 100,-

Ceny nezahrnují cestovní náklady. V případě vzdálenějších lokalit od Ostravy, jsou cestovní náklady 8 Kč/km. Pokud si nejste jisti, neváhejte mne kontaktovat.